Kare Kare Çanakkale Zaferi 2
1915 yılından unutulmaz Çanakkale savaşı fotoğraf kareleri bize adeta zaman makinesi ile o yıllara alıp götürüyor. Yalnızca tek bir fotoğrafa bile dakikalarca bakıp o zamanı hüzünle yaşamak insana gurur ve hüzün veriyor.

Keşke elimizde olsa da 1915 Çanakkale Savaşlarında bizim için savaşmış gençlerle, komutanlarla, kadınlarla, erkeklerle, çocuklarla, kısacası o tarihe zaferlerle kazınmış döneme tanıklık etmiş gözlerle tanışabilsek.

Elleri, gözlerini öpsek, sağ olun, var olun, canınız canımız, kanınız kanımızdır diyebilsek. Malesef tek yapabildiğimiz onlardan bize emanet edilen vatanımıza sahip çıkmak, aslında onlar için de en önemlisi bu değil mi?

Onlar değil mi bu vatan için canlarını veren, bu vatan toprağında şehit olan. Sadece ve sadece bu vatan toprağı için vermediler mi koca bir yaşam varken önlerinde tüm hayatlarını. Biz üzerimize düşelim, en azından bunu yapalım, vatanımızı ilelebet Türk toprağı olarak yaşatalım, bölmeyelim, parçalamayalım, parçalatmayalım, sattırmayalım.

Çanakkale savaşı fotoğrafları slayt gösterisi arıyorsanız aradığınız en profesyonel sunuya ulaştınız.
2434 KB
Slaytı Sesli İzleyiniz
İlgili aramalar:
çanakkale zaferi slaytı, çanakkale savaşı slaytı, çanakkale zaferi slaytları, çanakkale savaşı slaytları, çanakkale slaytı indir
© Copyright 2004 - 2019 | Slaytizle.com® Mega Tasarım 'ın Tescilli Markasıdır.
YASAL UYARI : Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.