Şifre Hatırlat
 
Çanakkale Destanı (Belgesel)
Çanakkale savaşları, Gelibolu yarım adası, şehit olan yüz binlerce Mehmetçik ve kazanılan zaferlerle ilgili çok şey yazıldı, konuşuldu ve yayınlandı. Türk tarihine altın harflerle kazınmış bu gurur dolu zafer ülkemizin geleceğini şekillendirmiş ve bugün sahip olduğumuz özgürlüğümüzün ve topraklarımızın temelini atmıştır.

Slaytizle.com olarak hazırladığımız binlerce slaytın haricinde 18 Mart Çanakkale Savaşı slaytları ile geçmişimize ışık tutmayı, o günleri yalnızca fotoğraf, film ve kitaplardan öğrenebilecek yeni neslimize yaşananları gerçeğe en yakın hali ile sunmaya çalışıyoruz.

Bu kapsamda izleyeceğiniz bu slaytta da tamamen gerçek tarihi bilgiler ışığında Çanakkale Savaşları ince ayrıntılara dikkat edilerek özetlenmiş ve bu kanlı olduğu kadar da şanlı zaferler en öz hali ile ekranlara yansıtılmıştır.

Değerli öğretmenlerimizin sitemizdeki diğer Çanakkale Zaferi slaytları da dahil olmak üzere bu slaytı öğrencilerine sunmalarını ve asla unutmamamız gereken bu savaşın gelecek nesillere aktarılmasında katkıda bulunmasını rica ederiz.

Çanakkale Savaşı Belgesel Slaytı tamamı sesli anlatımlı, müzikli ve ses efektli olarak hazırlanmış olup slayt ortamında olabilecek en yüksek prodüksiyon kullanılmıştır. Slaytta sesli anlatım ve ses efektleri yer aldığı için mutlaka sesli olarak izlemeniz gerekmektedir.
4000 KB
Slaytı Sesli İzleyiniz
İlgili aramalar:
çanakkale zaferi slaytı, çanakkale savaşı slaytı, çanakkale zaferi slaytları, çanakkale savaşı slaytları, çanakkale destanı, çanakkale destanı slaytı
  • Üyelik Sözleşmesi
  • Gizlilik Sözleşmesi / Politikası
  • Mesafeli Satış Sözleşmesi
  • Teslimat ve İade şartları
  • İletişim

  • © Copyright 2004 - 2017 | Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır.
    YASAL UYARI : Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.