Gizlilik Sözleşmesi / Politikası
Slaytizle.com® üyeleri, Slaytizle.com® tarafından kabul görmüş, aşağıdaki gizlilik haklarına sahiptir.

  • Üyemizin elektronik posta adresi, Üyelik Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir koşulda başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama vb. amaçlar için kullanılmayacaktır.
  • Slaytizle.com®'a üyelik formu ile göndereceğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Üyelik Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Slaytizle.com® sitesinin müşterilerine daha iyi hizmet sağlamak amacı ile gerçekleştireceği istatistiksel çalışmalarda kullanılabilecektir.
  • Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, Slaytizle.com® yönetimi dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üye ile site giriş bilgilerinizi paylaşmadığınız sürece bir başka üye, sizinle ilgili bilgilere ulaşamaz ve bunları değiştirmez.
  • Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu bölümler hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde Slaytizle.com® yönetimine bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

    Yukarıda listelenen temel gizlilik kurallarımız çerçevesinde Slaytizle.com® üyelerinin kişisel hakları tarafımızdan güvence altına alınmıştır.
  • © Copyright 2004 - 2019 | Slaytizle.com® Mega Tasarım 'ın Tescilli Markasıdır.
    YASAL UYARI : Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.