Şifre Hatırlat
 
Sık Sorulan Sorular


S 1.Slaytizle.com®'a nasıl üye olurum?

C1. Slaytizle.com®'a ücretsiz üyelik formunu doldurduktan sonra kredi kartınızla veya banka havalesi / eft ile ödeme yaparak aktif üyemiz olabilirsiniz.

S 2.Banka Hesap Bilgileriniz Nedir?

C2. Hesap Bilgilerimiz:
TÜRKİYE İŞ BANKASI
ŞUBE KODU : 3200 - DENİZLİ ŞUBESİ
IBAN NO: TR14 0006 4000001 3200 153 40 34
HESAP ADI : ENGİN AKÇADAĞ

S 3.Kredi Kartımı Kullanmam Güvenli Mi?

C3. Slaytizle.com® kredi kartı güvenliğiniz için 256 BIT SSL şifreleme tekniği kullanmaktadır.

"Secure Sockets Layer" kısaltması olarak adlandırılan SSL, Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, Sunucu ile tarayıcı(Internet Explorer gibi..) arasındaki iletişimin şifrenlenmesi şeklindedir. SSL, standart bir algoritmadır.Milyonlarca web sitesinde güvenli veri iletişimi için kullanılmaktadır.

S 4. Slaytizle.com® üyelik ücretini yatırdım ama hala üyeliğim aktif değil. Neden?

C4. Slaytizle.com® üyeliğiniz havale veya EFT ile ödemelerinizde mesai saatlerimizde (09:00 - 18:00) en geç 1 saat içersinde aktive edilmektedir. Mesai saatleri dışında yapacağınız ödemeler, ertesi gün mesai başında aktive edilmektedir.

S 5. Slaytizle.com® aktif üyeliğimi iade edebilir miyim?

C5. Slaytizle.com® olarak hedefimiz üyelerimizin aktif olarak kullanabildikleri bir eğitim aracı olmaktır. Bu kapsamda sitemizi çeşitli teknik nedenlerden dolayı kullanamadığınızda üyeliğinizi iptal ederek ücretinizi geri ödüyoruz. Üyelik iptalinin yapılabilmesi için yaşadığınız teknik sorunları ayrıntılı ve açıklayıcı olarak tarafımıza iletmeniz gerekiyor. Teknik ekibimiz sorunlarınızın çözülemez olduğuna ve kişisel kullanım hatalarından kaynaklanmadığına karar verdiğinde üyeliğiniz iptal edilecektir. Güvenlik gereği memnuniyetsizlik halinde üyelik iptali mümkün değildir.

S 6.Üyeliğimde problem çıktı. Üye olduktan 5 gün sonra üyeliğim açıldı. 5 günlük ücret cebimden mi gitti?

C8. Hayır. Slaytizle.com® üyelikleri aktivasyon gününü esas alır. Aktif olmamış üyelikler kapalıdır ve aktif edildiği gün işleme girer.

  • Üyelik Sözleşmesi
  • Gizlilik Sözleşmesi / Politikası
  • Mesafeli Satış Sözleşmesi
  • Teslimat ve İade şartları
  • İletişim

  • © Copyright 2004 - 2017 | Slaytizle.com® Mega Tasarım'ın Tescilli Markasıdır.
    YASAL UYARI : Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.