Konuşan Atlas | Ülkeler Coğrafyası Slayt


Konuşan Slayt Atlas BÜYÜYOR !

Konuşan atlas ile ilgili indirdiğiniz tüm ülke slaytlarını aynı klasör içersinde bulundurun. Dünya Haritası isimli ana slayt tüm ülkelere bağlantılar içermektedir ve slaytları ayrı ayrı açmadan harita üzerinden slaytlara erişim sağlar.

Dünya Haritası ana ekranı içeren slaytı indirmek için tıklayın.

UNUTMAYIN !
Yapmanız gereken tek şey Dünya Haritası isimli slayt ile Slaytizle.com®'dan indireceğiniz yeni ülke slaytlarını zipsiz olarak aynı klasör içersinde tutmak. Böylece her zaman dünya haritası slaytı ile istediğiniz ülkeye anında ulaşabilecek ve ülkeler arasında 1 tık ile dolaşabileceksiniz.


Ne gibi bilgiler içeriyor?
Konuşan atlas her ülke için standart bir arayüzle çalışıyor. Bu arayüzde ülkeye ait temel bilgiler (dili - dini - bayrağı - para birimi - coğrafik bilgileri - nüfusu vb.) yanında daha detaylı olarak, Tarihçesi - Yönetim Biçimi - İklim ve Coğrafyası - Nüfus ve Toplum Hayatı - Foto Galeri bölümleri yer almaktadır.

Niçin konuşan dedik?
Konuşan atlas fon müziği içerir ve belirli bilgileri size kendisi okur. Atlas içersinde yazıların yoğun olduğu bölümlerde kısa bir özeti size kendisi okur. Okuma yazma bilmeyen birisi de konuşan atlası keyifle kullanabilir.

İnternet bağlantısı gerekiyor mu?
Konuşan atlası kullanırken internet bağlantısı gerekli değildir. Yalnızca Slaytizle.com®'da yayınlanan ülke slaytlarını indirme esnasında gerekli olacaktır. Böylece bilgisayarınızın interneti olmadığı zamanlarda da rahatça kullanabileceksiniz.

Konuşan slayt atlas aktif Slaytizle.com® üyelerine ÜCRETSİZ sunulmuş bir hizmettir.

ülkeler slayt ile ilgili aramalar
ülkeler ve şehirler slaytları ülkeler ve şehirler slaytı ülkeler ve şehirler slayt indir ülkeler coğrafyası slaytı ülkeler coğrafyası slaytları dosyalar ülkeler ve şehirler ülkeler slaytı İsme Göre Sırala  |   Sesli / Sessiz Sırala  |   Popülerlik Sıralaması

81 adet slayt.

Bazı slayt isimlerinin yanında göreceğiniz (v2) ibaresi, konu anlatım slaytının 2. versiyonu olduğunu belirtir.
Aynı konunun farklı görsel ve örneklerle yeniden düzenlenerek siteye eklendiğini belirtir.
© Copyright 2004 - 2019 | Slaytizle.com® Mega Tasarım 'ın Tescilli Markasıdır.
YASAL UYARI : Sitedeki tüm içeriklerin hakları Slaytizle.com®'a aittir.